شرکت سیسکو به تازگی دوره های دیتا سنتر خود را مورد بازبینی قرارداده که در ادامه به تغییرات دوره CCNA Datacenter  خواهیم پرداخت

 

در این مقاله قصد داریم پورت های روتر را همانند سوییچ به یکدیگر به صورت لایه دو به هم متصل کنیم. برای انجام این کار از دستور connect   به صورت زیر می­توان استفاده کرد:

 

 

 

 

در واقع همانطور که در شکل بالا مشاهده می­کنید با اجرای این دستور بر روی روتر R1 اینترفیس های Fa 0/0 و Fa1/0 به صورت لایه 2 به یکدیگر تانل شده و به این ترتیب روترهای R2 و R3 به IP های هم رنج و به صورت مستقیم با یکدیگر در ارتباط خواهند بود.

 

 

 

 

 

 

خرید جدید شرکت سیسکو!

دوشنبه, 18 بهمن 1395 ساعت 11:48

شرکت سیسکو به تازگی شرکت AppDynamics را تصاحب کرد. این شرکت با داشتن13 دفتر در دنیا و چیزی حدود 1200 پرسنل یکی از شرکتهای بزرگ و موفق در طراحی سیستم های intelligence software بوده که سیستم های تحلیل بلادرنگ نرم افزارهای کاربردی را طراحی می کند.

 

 

CoBIT چیست؟

چهارشنبه, 06 بهمن 1395 ساعت 15:16

سازمان ها و شرکت ها موفق به خوبی از مزایای استفاده از خدمات و امکانات فن آوری اطلاعات و ارتباطات با خبر بوده و از این بخش برای ارتقای ارزش سهام و بهبود در ارایه خدمات به مشتریان خود استفاده می کنند.
این دسته از شرکت ها و سازمان به خوبی وابستگی های حساس این بخش به تجارت خود را درک کرده و در نتیجه از پیش برای مدیریت رسیک های خود برنامه ریزی های دقیقی را انجام می دهند تا درهنگام وابستگی تجارت خود به IT بتوانند به خوبی و درستی از میزان ریسک های خطرناک خود کاسته و هرچه بیشتر با قابل در دسترس نگه داشتن شبکه خود به رضایت مندی مشتریان خود بیافزایند.

بهبود در سرعت خطوط شبکه های WAN

یکشنبه, 30 آبان 1395 ساعت 17:37

 در شبکه های شرکت های بزرگ که تعداد زیادی شعبه در یک کشور دارند یکی از بزرگترین مشکلات این است که کیفیت خدمات ارایه شده توسط Application ها در این شبکه ها قابل مقایسه با شبکه های داخلی LAN نیست.

آشنایی با تکنولوژی بی نظیر VXLAN

دوشنبه, 24 آبان 1395 ساعت 10:53

آیا تا بحال به محدودیت های VLAN توجه کرده اید؟ به اینکه در بسیاری از دیتاسنترهای پرترافیک و بزرگ 12 بیت برای آدرس دهی کافی نبوده و سایر محدودیت هایی که VLAN برای ما ایجاد میکند!

 

Cisco AMP For Endpoint فراتر از یک آنتی ویروس!

چهارشنبه, 19 آبان 1395 ساعت 11:10

این محصول تنها برای جلوگیری از تهدیدات مخرب شبکه نبوده و ابزارها و تحلیل های لازم برای مبارزه و عدم گسترش تهدید را نیز برای ما فراهم می کند. سیسکو با این محصول نسل جدی از مقابله با تهدیدات بر روی Endpoint را ارائه کرده و رویکرد آن مقابله ریشه ای با تهدیدات می باشد.

نقشه ذهنی مکانیزم NAT

یکشنبه, 25 مهر 1395 ساعت 13:04

آشنایی با تکنولوژی Cisco StackPower

یکشنبه, 18 مهر 1395 ساعت 15:06

یکی از جدیدترین تکنولوژی سیسکو بر روی رده سوییچ های متوسط سیسکو تکنولوژی StackPower می­باشد که با استفاده از این تکنولوژی میزان برق تمامی سوییچ های Stack شده با یکدیگر یکی شده و به این ترتیب میزان قابل توجهی از مصرف برق صرفه جویی خواهد شد.

 

صفحه 1 از 3

تمامی حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به شرکت داده کاوان تتیس می‌باشد

اجرا و پیاده‌سازی: کانون تبلیغاتی کروشه