مقالات

نرم افزار LiveAction LiveNX

نرم افزار LiveAction LiveNX

شفافیت شبکه بی نظیر و تضمین خدمات

نقشه تعاملی از شبکه که توسط این پلتفرم ارائه می شود جریان ترافیک شبکه را به صورت لحظه ای نمایش می دهد. بر روی این نقشه می توانید مسیر جریان داده و دستگاه های شبکه موجود در مسیر را مشاهده کنید. همچنین این توپولوژی به مدیران شبکه اجازه می دهد تا جزئیات بیشتری از شبکه را آنالیز و بررسی کنند تا بتوانند در نهایت در سیاست های خود و سازمان موارد لازم را اعمال کنند. علاوه بر این ها با داشتن ویژگی Flow Playback می توان بر اساس تاریخ یا زمان جریان های داده در گذشته را بررسی کرد.

شفافیت برنامه ها و خطایابی

امکان دیدن همه پرتکل ها، انواع اپلیکشن ها از جمله ویدیو، صدا، برنامه های ارتباطی، برنامه های به اشتراک گذاری فایل و …. در این پلتفرم باعث می شود که مدیران یک دید عمیق از جریان داده های موجود در شبکه خود داشته باشند. خطایابی برنامه های پیاده شده در مرکز داده، فضا های ابری عمومی یا بستری مانند سرویس به عنوان پلتفرم (SaaS). این شفافیت در نهایت منجر به فهمیدن این می شود که کدام برنامه ها به چه شکلی منابع شبکه را مورد استفاده قرار می دهند و  می تواند در تصمیم گیری برای داشتن مکانیزم ها و سیاست های بهینه تاثیر گذار باشد.

مدیریت و کنترل کیفیت خدمات

امروزه در شبکه ها با حضور برنامه های مالتی مدیا، ارتباطات یکپارچه و بسیاری از سرویس های مورد استفاده سازمان ها بیش از هر زمان دیگری نیازمند تجربه کاربری بهتری برای کاربران نهایی هستیم. پلتفرم LiveNX توانایی مدیریت QoS را به صورت کامل در اختیار مدیر شبکه قرار می دهد. بدین معنی که مدیر شبکه می تواند به صورت لحظه ای سیاست های تضمین کیفیت خدمات را اضافه، حذف یا تغییر دهد. همچنین با داشتن یک wizard گرافیکی مناسب و دارا بودن تعدادی سیاست های نمونه از قبل تعبیه شده که متشکل از بهترین راهکار ها و موارد پیشنهادی شرکت سیسکو است می توان مطمئن بود که موارد انتخابی مطابق با استاندارد های روز دنیاست و می تواند با اطمینان مورد استفاده قرار گیرد. مورد بسیار با اهمیت دیگر نیز تولید گزارش هایی از عملکرد، تنظیمات و خطاهای سیاست های QoS است که این عمل نیز توسط این پلتفرم انجام می پذیرد.

مدیریت SD-WAN (Software-Defined WAN)

این پلتفرم توانایی بررسی موثر عملکرد شبکه های WAN از جمله MPLS، hybrid، SD-WAN برای بدست آوردن مقدار باز آوری در ازای سرمایه گذاری (ROI) را دارد. زمانی که یک دستگاه در شبکه تصمیم به تغییر مسیر برای یک مقصد خاص میگیرد این برنامه تغییر را رندر و به شکل گرافیکی بر روی توپولوژی شبکه نمایش می دهد.

برنامه ریزی ظرفیت

پیدا کردن منابعی که بیشترین استفاده و تغییر را دارند مانند پهنای باند، CPU، حافظه اصلی و… همچنین بررسی جزئی اطلاعات از جمله آمارها و خطاهای اینترفیس ها. علاوه بر این موارد می تواند با دیگر گزارش هایی که از دیگر قسمت ها گردآوری شده اند ترکیب و در نهایت یک دید کلی از منابعی که بیشترین استفاده را دارند به مدیر شبکه بدهد.

ورود

هنوز حساب کاربری ندارید؟

برای دیدن نوشته هایی که دنبال آن هستید تایپ کنید.